Електронний подарунковий сертифікат Flagman 1000 грн
Електронний подарунковий сертифікат Flagman 1000 грн
  • FromTPL:В наличии
  • 1000 грн.
Подивитись наявність товару в магазинах вашого міста

Опис

Електронний подарунковий сертифікат – найкращий подарунок для риболова! Електронний подарунковий сертифікат Flagman номіналом 1000 гривень – це попередній платіж, який дає можливість купувати товари в Інтернет-магазині Flagman на суму, еквівалентну його номіналу. При купівлі електронного сертифіката з вами зв'яжеться менеджер для підтвердження замовлення та консультації щодо його використання.

Переваги електронних подарункових сертифікатів:

  • Це найбільш зручний та вдалий подарунок тому, хто від вас далеко.
  • Електронний подарунковий сертифікат дає можливість зробити приємний подарунок, навіть якщо у вас немає можливості привітати людину особисто.
  • Купуючи подарунок, ви все одно ризикуєте помилитися в уподобаннях, смаках і бажаннях людини. Безсумнівно, вашу увагу буде оцінено, однак задоволення від подарунка буде неповним. Натомість подарувавши електронний сертифікат, ви можете бути впевнені на 100%, що з його допомогою риболов зможе вибрати саме те, що йому потрібно!

Електронний сертифікат буде надіслано Sms-повідомленням та на E-mail (якщо E-mail вказано в особистому кабінеті) лише після надходження оплати на наш рахунок!

З’явилася можливість швидкого придбання подарункового електронного сертифікату через чат-боти компанії Flagman у месенджерах Telegram та Viber!

Для швидкого придбання подарункового електронного сертифікату підключіть на своєму пристрої Telegram чат-бот FlagmanFishingShop або Viber чат-бот FlagmanFishShop, натисніть на кнопку «Купити сертифікат» та дотримуйтесь інтуїтивно зрозумілих інструкцій. Після вибору необхідного вам номіналу подарункового електронного сертифікату ви отримаєте посилання на сплату рахунку через банківську платіжну систему. У разі вдалої оплати вам буде надано посилання на завантаження придбаного електронного подарункового сертифікату.