Акція! "Злови свій фіш."

1 ноября 2018 по 14 января 2019
Акція! "Злови свій фіш."

454.jpg

ВИГРАВАЙ! 100 000грн призовий фонд.

Гарантований подарунок кожному учаснику*.


Правила та умови участі:
Акція діє з 01.11.2018 р. до 14.01.2019 р. або доки акційні картки будуть у наявності.
Здійсніть покупку в роздрібній мережі магазинів або у інтернет-магазині flagman.kiev.ua на суму від 1000 грн** (одним чеком). Отримайте у касира*** акційну скретч-карту.
Зітріть захисне покриття на будь-яких трьох квадратних клітинках та отримайте шанс на виграш:

- якщо під усіма стертими клітинками зображено 461.jpg , отримайте моментальний приз**** – подарунковий сертифікат на 250 грн, в обмін на акційну картку. Використати подарунковий сертифікат можливо при наступній покупці;
- якщо під усіма стертими клітинками зображено 460.jpg , візьміть участь у розіграші суперпризів***** — заповніть анкету****** на caйті flagman.kiev.ua у розділі «Акції» та очікуйте на онлайн розіграш (у разі виграшу, для отримання призу необхідно надати чек на покупку сумою від 1000грн в акційний період та акційну скретч-карту, яка була зареєстрована як учасник акції згідно правил).

Транслювання онлайн розіграшу відбудеться 15.01.2019 о 15:00 на офіційних сторінках Flagman у соцмережах: Youtube, Facebook, Instagram.Всі інші комбінації не є виграшними.
Якщо стерто більше трьох клітинок, картка є недійсною. Клітинку слід вважати стертою, якщо виявлене будь-яке пошкодження захисного покриття.

* Для отримання гарантованого подарунку зітріть додаткове поле з захисним покриттям, яке позначене стрілкою та назвою «Гарантований подарунок». Під гарантованим подарунком слід розуміти товари:

Стопори для бойлів Carp Pro mix
Плаваюча насадка Flagman
М’які приманки Flagman
М’які приманки Azura

У разі відсутності вказаних гарантованих подарунків, керівництво магазину залишає за собою право замінити подарунки на рівноцінні за своїми характеристиками і вартістю.
При замовленні в інтернет-магазині, гарантований подарунок буде вкладено автоматично, вибраний випадковим чином, тому поле "Гарантований подарунок" для інтернет замовлень неактуальне!

** Акція не розповсюджується на подарункові сертифікати. Учасники Акції не можуть передавати свого права на отримання Подарунка будь-якій третій особі. Грошові еквіваленти Подарунків не видаються.

*** При здійсненні покупки у інтернет-магазині flagman.kiev.ua акційна картка та гарантований подарунок буде додано до замовлення.

**** Для інтернет-користувачів отримання моментального призу можливе лише у роздрібній мережі магазинів FLAGMAN та за наявності акційної картки з виграшною комбінацією. (якщо під усіма стертими клітинками зображено 461.jpg ).

***** Під суперпризами слід розуміти подарункові сертифікати номіналами:

20 000 грн — 1 шт
10 000 грн — 4 шт
5 000 грн — 4 шт
2 000 грн — 5 шт
1 000 грн — 10 шт

****** за некоректну/недостовірну надану інформацію в анкеті, компанія Flagman відповідальності не несе.

462.jpg