Знижки

Для отримання знижки на покупки в інтернет-магазині чи в роздрібних магазинах Flagman можна скористатись дисконтною програмою.
Зареєстровані власники дисконтної карти можуть бачити розмір знижки
біля товару. Увага! Використовуйте один номер телефону і для реєстрації дисконтної карти і для особистого кабінета на сайті. Знижки на сайті
з'являються на наступний день після реєстрації.
Важливо! Знижка не додається до знижок за іншими акціями. Не розповсюджується на товари з обмеженою знижкою, спец пропозиції, а також на подарункові сертифікати. Остаточна знижка вказується біля товару після авторизації
на сайті.
Власники дисконтних карт, під час авторизації на сайті, бачать можливі знижки біля ціни товару. Відображення знижок в дисконтній програмі можливо тільки в випадку використання при реєстрації на сайті номеру телефону, що аналогічний з тим, на який зареєстрована дисконтна картка, а також тільки на наступний день після реєстрації на сайті.
Після отримання дисконтної карти будь-якого номіналу, необхідно заповнити анкету власника дисконтної карти та передати анкету співробітнику роздрібного магазину «Флагман» для подальшої активації.
Дисконтна карта активується протягом 24-годин з моменту її отримання та представлення заповненої анкети.
Для отримання дисконтної карти, необхідно зробити покупку в роздрібних чи в інтернет-магазині «Flagman» на суму (при умови здійснення покупки протягом календарного року ):
5 %

до 10 000 грн

дисконтна карта
з 5% знижкою
10 %

більше 10 000 грн

дисконтна карта
з 10% знижкою
15 %

більше 20 000 грн

дисконтна карта
з 15% знижкою
Додаткові переваги для власників дисконтних карток:
Додаткова знижка в день народження (10% протягом трьох днів)
Отримання інформації про акції, що проводяться
Можливість брати участь в конкурсах та змаганнях, що проводяться компанією «Флагман»