Допомога

 • Як зареєструватись на сайті?

  Для реєстрації на сайті є два варіанти.


  Перший варіант – реєстрація за посиланням «Реєстрація», яка знаходиться в «шапці» сайту.

  1. Натискаємо на посилання «Реєстрація».
  2. В формі, що відкрилася, заповнюємо поля:
  - Мобільний телефон;
  - Бажаний пароль;
  - Електронна адреса (не обов’язково);
  - Прізвище Ім’я По-батькові; Увага! В цьому полі повинно бути вказано саме ПІБ (мінімум прізвище та ім’я). Якщо введені дані будуть некоректними - Ви не зможете оформити замовлення, а також акаунт може бути заблоковано. Якщо ви допустили помилку, її можна виправити в особистому кабінеті, в розділі «Персональна інформація».
  - Приймаємо «угоду користувача» інтернет-магазину (ознайомитись з угодою можна зробивши перехід за посиланням);
  3. Натискаємо кнопку «Зареєструватись».
  Все, реєстрація проведена. В подальшому Ви можете авторизуватись використовуючи в якості логіна телефон, який Ви вказали при реєстрації та пароль..


  Другий варіант реєстрації - реєстрація під час оформлення замовлення.

  В такому варіанті реєстрація відбувається автоматично після оформлення замовлення. Вам буде надіслано два смс повідомлення, перше – повідомлення з паролем доступу в Ваш особистий кабінет, а друге – з номером замовлення.

 • Як змінити пароль для входу в особистий кабінет?

  Для того, щоб змінити пароль для входу в особистий кабінет, Вам необхідно зайти в особистий кабінет, в розділі «Персональна інформація» та натиснути на посилання «Змінити пароль». Вам буде запропоновано ввести бажаний пароль та зберегти його.

 • Що робити якщо я забув пароль для входу в особистий кабінет?

  Натисніть на посилання, що розміщена в «шапці» сайту «Увійти з паролем». Вам буде відкрита форма входу в особистий кабінет. Натисніть на посилання «Нагадати пароль в СМС», яка розташована під кнопкою «Увійти». Після цього Вам буде запропоновано ввести номер мобільного телефону на який зареєстровано обліковий запис та кнопка «Отримати пароль». Після того, як був введений номер телефону та натиснута кнопка, Вам прийде пароль в смс повідомленні, за яким ви зможете увійти в Ваш особистий кабінет.

  Якщо необхідність в паролі виникла в процесі оформлення замовлення, в «Кошику», Вам буде необхідно натиснути на посилання «Забули пароль?», після чого з’явиться кнопка «Отримати пароль». Після цього, на номер телефону, який було вказано, буде відправлено смс повідомлення з паролем.

 • Як зробити замовлення?

  Пропонуємо вам переглянути коротке відео про те, як зробити замовлення на сайті

 • Як змінити ПІБ?

  Для зміни ПІБ Вам необхідно бути вже зареєстрованим користувачем. Авторизуйтесь на сайті. Для цього натисніть «Увійти з паролем» та введіть логін і пароль, де логін Ваш номер телефону, який ви вказували під час реєстрації або під час оформлення замовлення. Якщо Ви реєструвались, то пароль Ви вказували самостійно, якщо оформляли замовлення без реєстрації, то пароль був вам надісланий в SMS повідомленні.

  Якщо Ви забули пароль, натисніть «Нагадати пароль в СМС» і Вам прийде СМС повідомлення з новим паролем.

  Після авторизації перейдіть за посиланням в свій особистий кабінет.

  В особистому кабінеті перейдіть в розділ «Персональна інформація».
  В полі «ПІБ одержувача» введіть коректну інформацію, після чого натисніть кнопку «Зберегти», яка знаходиться внизу сторінки.

  На цьому все, Ви змінили своє ПІБ.

 • Як я можу побачити свій розмір знижки?

  Якщо ви є власником дисконтної картки Flagman, розмір вашого дисконту буде відображено в особистому кабінеті, в розділі «Персональна інформація» на наступний день після реєстрації. Також, після авторизації на сайті, біля товарів, буде відображатись знижка, яка можлива з вашою дисконтною карткою. Звертаємо вашу увагу на те, що в День Народження та три дні після нього, ваша знижка буде збільшена на 10% до Вашого номіналу дисконтної карти та відображена на сайті!

 • Як сплатити замовлення картою еПідтримка?

  <p>Аби скористатися карткою еПідтримка для оплати замовлення в інтернет-магазині, під час його оформлення необхідно вибрати метод оплати: <b>карткою Visa/MasterCard<>/b.</p>