Оплата та доставка

Увага! Мінімальна сума замовлення - понад 300 грн.

Ми пропонуємо вам різні варіанти оплати замовлення:

 • готівкою - під час кур`єрської доставки по Києву чи під час самовивозу
 • безготівкова - оплата за виставленим рахунком в будь-якому Банку, пункті прийому платежів або платіжному терміналі. Після підтвердження замовлення, консультант інтернет-магазину надішле Вам на електронну пошту рахунок, який Ви зможете оплатити протягом 3-х робочих днів
 • подарункові сертифікати Flagman. Замовлення повинно бути на суму не меншу за вартість сертифікату. Якщо замовлення на більшу суму, просто доплачуєте різницю. Звертаємо вашу увагу на те, що для розрахунку сертифікатом в інтернет-магазині, необхідно буде відправити в інтернет-магазин фото знищенного сертифікату.
 • післяплата. Кур'єрські служби беруть додаткову плату за цю послугу, як правило це % від вартості замовлення, розмір якого залежить від умов конкретної служби доставки.

Онлайн оплата:

 • Visa/MasterCard - при будь-якому способі доставки. Ви можете оплатити своє замовлення безпосередньо на сайті картою Visa або MasterCard будь-якого банку.

Оплата в кредит:


  Мінімальна вартість товара для оформлення замовлення із методом оплати "Оплата Частинами monobank" - 500грн.

 • Оплата Частинами monobank. Для оформлення оплати частинами в Monobank необхідно оформити замовлення з методом оплати "Оплата в кредит", обрати Monobank, вибрати кількість виплат та підтвердити замовлення. Після оформлення замовлення, найближчим часом, з вами зв'яжеться наш менеджер для узгодження замовлення та оформлення кредиту. Оплата частинами через Monobank можлива тільки на повну вартість товару (без знижок). На кожен товар в замовленні оформлюється окремий договір, тому міинімальна вартість товару - 500грн.

  Умови оформлення Оплати Частинами від Monobank:

  ● Наявність додатку MonoBank
  ● Мінімальна сума розстрочки: 1000 грн
  ● Максимальна сума розстрочки: 400 000 грн
  ● Реальна річна процентна ставка: 0,000001%
  ● Доступний строк, платежів: 3 - 7
  ● Порядок погашення: щомісячні платежі рівними частинами
  ● Перший платіж: у момент оформлення покупки
  Інформація про істотні характеристики продукту та попередження розміщені на сайті продукту chast.monobank.ua
 • Мінімальна вартість товара для оформлення замовлення із методом оплати в кредит від А-Банк - 500грн.

 • Оплата частинами від А-Банк. Для оформлення оплати частинами в А-Банк необхідно оформити замовлення з методом оплати "Оплата в кредит", обрати А-Банк, вибрати кількість виплат та підтвердити замовлення. Після оформлення замовлення, найближчим часом, з вами зв'яжеться наш менеджер для узгодження замовлення та оформлення кредиту.

  Умови кредиту від А-Банк.

  Наявність кредитної картки А-Банк, доступний кредитний ліміт, що перевищує суму покупки. Перший платіж буде списаний з рахунку вашої картки в момент підтвердження покупки в додатку. Оплата частинами через А-Банк можлива тільки на повну вартість товару (без знижок). Можливий термін до 7 місяців (8 платежів).
 • Мінімальна вартість товара для оформлення замовлення із методом оплати в кредит від ПУМБ - 500грн.

 • Оплати частинами від ПУМБ. Для оформлення оплати частинами в ПУМБ необхідно оформити замовлення з методом оплати "Оплата в кредит", обрати ПУМБ, вибрати кількість платежів та підтвердити замовлення. Після оформлення замовлення, найближчим часом, з вами зв'яжеться наш менеджер для узгодження замовлення та оформлення кредиту.

  Умови покупки частинами від ПУМБ.

  ● Наявність додатку ПУМБ Online.
  ● Перший платіж потрібно зробити протягом місяця з дати оформлення кредиту.
  ● Процентна ставка 0.00001% річних
  ● Щомісячна комісія відсутня
  ● Разова комісія відсутня
  ● Авансовий платіж відсутній
  ● Дострокове погашення у будь-який час ● Оплата частинами через ПУМБ можлива тільки на повну вартість товару (без знижок).
  ● Можливий термін 3,4,5,6,7,8,15,20,24 місяців.

  **Споживче кредитування - За більш детальною інформацією щодо умов продукту, істотними характеристиками продукту та попередженнями можна ознайомитися за посиланням

Увага! Мінімальна сума замовлення - понад 300 грн.

Важливо! Детально оглядайте замовлений товар на предмет пошкоджень під час транспортування! Якщо при отриманні товару у відділені транспортної компанії або при доставці товару кур`єром ви не провели огляд товару, ви автоматично відмовляєтесь від претензій щодо пошкоджень та товарного вигляду вашого замовлення.

Згідно вимог кур'єрських служб, для оформлення відправки замовлення, потрібно вказати повністю Прізвище Ім'я По-батькові одержувача, в іншому випадку посилку неможливо відправити.

Відправка замовлення відбувається в термін від 2-ох робочих днів після опрацювання менеджером. Замовлення з передоплатою збираються та відправляються після оплати в термін від 2-ох робочих днів. Більш точну інформацію стосовно термінів відправки вам може надати менеджер магазину. В період проведення акцій термін обробки та відправки замовлень може збільшитись.

Увага: Якщо в вашому замовленні вудлище або ручка підсаку, за умовами служб доставки, до замовлення додається транспортувальна тара, через це вартість замовлення збільшується на 35грн.

Доставка по Україні «Нова Пошта»

Тарифи відправки: стандартний тариф Нової Пошти.

Варіанти оплати: безготівкова, онлайн оплата, а також післяплата.

Звертаємо вашу увагу:

 • При відправленні замовлень з роздрібних магазинів України діють стандартні тарифи компанії "Нова Пошта": Адреса-Відділення "Нова Пошта".
 • У вартість доставки додатково включається страховка в розмірі 1% від вартості посилки
 • Якщо найбільша сторона поситки дорівнює або більша ніж 120см, вона не може бути відправлена на відділення з обмеженнями ваги 5кг, 10кг та 30кг
 • При виборі оплати «післяплата» у Вас будуть додаткові витрати за цю послугу, а саме 2,55% від суми замовлення, але не менше 10грн. Сума за послугу додається до вартості замовлення.
 • Термін зберігання посилки в відділенні «Нова пошта» — 5 днів.

Відправка замовлення в поштомат Нова Пошта можлива при наступних умовах:

 • Посилка складається з одного місця
 • Максимальний розмір посилки 40х60х30см
 • Максимальна фактична вага 20 кг
 • Максимальна оголошена вартість 6 тис. грн.

Доставка по Україні «Укрпошта Експрес»

Тарифи відправки: стандартні тарифи Укрпошти

Варіанти оплати: безготівкова, онлайн оплата, а також післяплата.

Звертаємо вашу увагу:

 • Термін доставки: до 2 днів між обласними центрами та до 4 днів по Україні.
 • У вартість доставки додатково включається страховка у размірі 0,5% від вартості посилки
 • При виборі оплати «післяплата» у Вас будуть додаткові витрати за цю послугу, а саме 2% від суми замовлення + 10грн.

Кур'єрська доставка по Києву

Увага! Мінімальна сума замовлення – більше 300 грн.

Важливо! Детально оглядайте замовлений товар на предмет пошкоджень під час транспортування! Якщо при отриманні товару у відділені транспортної компанії або при доставці товару кур`єром ви не провели огляд товару, ви автоматично відмовляєтесь від претензій щодо пошкоджень та товарного вигляду вашого замовлення.

Товар буде доставлено впродовж 1–2 днів від моменту оформлення замовлення. Конкретну дату доставки буде узгоджено з менеджером під час обробки замовлення.

Доставку здійснюємо з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00, час доставки оговорюйте з менеджером під час обробки замовлення. Доставка можлива тільки до під’їзду.

Вартість доставки: замовлення вартістю до 2000грн – 60 грн., замовлення вартіістю 2000грн і більше - безкоштовно.

Варіанти оплати: готівкою під час отримання, онлайн оплата, оплата подарунковим сертифікатом, безготівкова.

За адресної доставки оплата товару готівкою можлива за умови, що сума замовлення не перевищує 49 999 грн.


Самовивіз з нашого пункту обслуговування клієнтів та магазинів

Увага! Мінімальна сума замовлення – більше 300 грн.

Самовивіз з роздрібного магазину можливий, якщо товар в наявності безпосередньо в магазині. Інформацію, стосовно наявності замовленого товару, Ви отримаєте від менеджера під час опрацювання замовлення. Замовлення з роздрібного магазину можна буде забрати після дзвінка з магазину, про готовність замовлення до видачі, або після отримання смс повідомлення про готовність замовлення. Термін зберігання замовлення - 3 дні з моменту готовності.

Графік роботи магазинів вказано в розділі «Магазини». Термін зберігання замовлення - 3 дні з моменту готовності.

Варіанти оплати: готівкою під час отримання.

Звертаємо вашу увагу на те, що інтернет-магазин не переміщує товар в роздрібний магазин.