Акція "Дні риболовної культури"!

4 до 21 липня 2024

Запрошуємо вас на «Дні риболовної культури»!

З 4 до 21 липня 2024 року у Flagman діє акція для справжніх українських рибалок! Ловіть знижки до 30% на все та до 60% на товари зі списку спеціальних пропозицій. Швидше оновлюйте свій рибальський арсенал за неймовірно вигідними цінами!

А ще! Закупіться на суму від 2000 грн одним чеком у будь-якому магазині мережі Flagman або на flagman.kiev.ua та беріть участь у розіграші 5 крутих призів, кожен з яких коштує 10 000 грн!Пам’ятайте, істинна риболовна культура нашої нації – це не лише про ідеальне спорядження, але й про повне занурення в рибальські традиції всіх поколінь українців. Вона об’єднує серця, підкреслює унікальність моменту та наповнює життя яскравими барвами.

Будьте частиною великої риболовної культури разом із Flagman, вдосконалюйте та розвивайте її!

Риболовля – наше спільне захоплення!

Ознайомитися з акційними пропозиціями >>>

* У період дії акції «Дні риболовної культури», з 4 до 21 липня 2024 року, покупці мають право отримати знижку до 30% на весь асортимент товарів, а також знижку до 60% на спецпропозиції в усіх магазинах мережі Flagman та інтернет-магазині flagman.kiev.ua. Знижка не додається до знижок за іншими акціями. Не поширюється на товари з обмеженою знижкою, спецпропозиції та подарункові сертифікати. Кількість і перелік акційних товарів обмежено. У разі, якщо акційний товар одночасно бере участь в іншій акції або рекламній пропозиції, чи на нього встановлено окрему знижку, то такі знижки не підсумовуються.

** Здійснивши покупку в цей період на суму від 2000 грн одним чеком, кожен власник клубної картки Flagman автоматично бере участь у розіграші призів на 50 000 грн від ТМ Flagman, Azura, Сarp Pro, Forrest. Загальна вартість кожного призового набору становить 10 000 грн.

Подивитись деякі товари з акції

Деякі товари з акції