Акція
Набір спінінговий Flagman Patriot Universal
Набір спінінговий Flagman Patriot Universal
  • FromTPL:В наличии
  • 999,20 грн.
  • 799.36 грн.
Подивитись наявність товару в магазинах вашого міста

Опис

Набір спінінговий Flagman Patriot Universal містить:

- Спінінг Flagman Patriot 6'6'' 1,98 м 3-21 г. Вудлища Flagman Patriot вирізняються гнучкістю, а також винятково високою міцністю. З одного боку, вони з легкістю гасять ривки навіть невеликої риби, з іншого – у змозі витримувати значні перевантаження як під час виважування, так і під час закидання. Дія цих вудлищ – середньо-швидка. Вудилища можуть застосовуватися як універсальні, оскільки однаковою мірою підходять для найрізноманітніших стилів спінінгової ловлі.  

- Котушку Flagman Vortex 2000 із серії сучасних спінінгових котушок для широкого кола риболовів. Котушки Vortex мають безпрецедентні характеристики, як для своєї цінової категорії. Плавне, рівне обертання механізму і прекрасне динамічне балансування підвищують не тільки комфорт ловлі, але й чутливість снасті. Завдяки незначній інерції компактного та легкого ротора механізм котушки не потрібно із зусиллям розганяти, а потім із не меншим зусиллям зупиняти – це дуже важливо під час виконання складних нерівномірних проведень. Вдосконалений кулісний механізм забезпечує якісне укладання жилки, що підвищує дальність закидання та зводить до мінімуму ймовірність самоскидання петель зі шпулі. Високоякісний передній фрикціон дає можливість точно виставити гальмівне зусилля. Котушки Flagman Vortex досить універсальні і призначені для використання в різних стилях спінінгової ловлі. Характеристики: легкий пластиковий корпус; полегшена алюмінієва шпуля; вдосконалений кулісний механізм укладання жилки; 2 кулькових +1 роликовий підшипник; редукція: 5,1:1; вага: 246 г.

- Шнур Flagman PE Hybrid F4 135 м FluoYellow 0,10 мм 4,6 кг. Цей гібридний шнур виготовлено за технологією чотирижильного плетіння – дві жили з високомолекулярного поліетилену, дві – з поліестеру, що додає шнуру високу абразивну стійкість. Шнур має дуже щільну структуру плетіння, завдяки чому зважені у воді абразивні часточки не потрапляють між волокон і не зношують кільця. Шнур має мінімальну пам'ять і практично нульову розтяжність, що забезпечує максимальну чутливість снасті. Вирізняється високою міцністю, чудовими кастинговими характеристиками. Флуоресцентно-жовтий колір робить шнур добре помітним для риболова навіть за поганого освітлення.

Комплектація:
Спіннінгове вудлище Flagman Patriot" 6'6'' 1.98м 3-21г
Котушка Flagman Vortex 2000
Шнур Flagman PE Hybrid F4 135m FluoYellow 0,10mm. 4,6кг/10lb