Котушка спінінгова Daiwa 23 Revros LT 2500
Котушка спінінгова Daiwa 23 Revros LT 2500
Котушка спінінгова Daiwa 23 Revros LT 2500
Котушка спінінгова Daiwa 23 Revros LT 2500
  • FromTPL:В наличии
  • 2300 грн.

Призначення котушки: Спінігова
Розмір: 2500
Кількість підшипників: 4+1
Вага: 230 г

Все характеристики
Подивитись наявність товару в магазинах вашого міста

Опис

Нові котушки Daiwa Revros LT 2023 року – це яскравий приклад сучасного дизайну та інноваційних технологій від компанії Daiwa. У цих моделях використовують технологію Light&Tough (LT Concept – ідеальне поєднання легкості та міцності), яка зробила революцію у світі рибальських котушок. Одним із вражаючих досягнень є помітне зменшення ваги котушок Daiwa 23 Revros LT порівняно з їхніми попередниками. Легкий композитний корпус покращує характеристики міцності моделей з одночасним зменшенням їхньої ваги, створюючи міцний жорсткий каркас для кріплення деталей механізму та передачі максимальної потужності під час виважування великої риби. Точена алюмінієва ручка плавно передає зусилля на головну пару, забезпечуючи м'який хід, безпрецедентну чутливість і повний контроль над снастю під час риболовлі. Система ідеально збалансованого аеро-ротора робить котушки на 15% легшими порівняно з аналогічними виробами в цьому ціновому сегменті. Інноваційна конструкція нових котушок Daiwa 23 Revros LT забезпечує їхню надійну роботу в будь-яких умовах і гарантує довгий термін служби. Daiwa 23 Revros LT являють собою ідеальне поєднання легкості, міцності й сучасних технологій, що робить їх чудовим вибором як для риболовів-любителів, так і спортсменів.

Характеристики:

  • Концепція LT – полегшений форм-фактор, характерний для сучасних моделей Дайва. За всієї своєї функціональності котушка daiwa revros lt вирізняється невеликими габаритами, а вага для кожного з типорозмірів одна з найнижчих у своєму класі.
  • Головна пара з холоднокованого алюмінію Tough Digigear і середнє значення передавального числа –  здоровий компроміс між тягою і швидкісними характеристиками.
  • Вдосконалене фрикційне гальмо ATD із високим тяговим зусиллям дає змогу почуватися комфортно навіть у складній ситуації під час виважування великої риби.
  • Полегшений ротор AirRotor виконано із пластику і відбалансовано за допомогою комп'ютерного обладнання, завдяки чому виробникові вдалося досягти істотного зниження ваги виробів.
  • 4 кулькових та 1 роликовий підшипник – чудовий спосіб забезпечити плавність ходу та підвищити ресурс механізму.
  • Якісний ролик укладача жилки дає можливість працювати з плетеними шнурами будь-якої конфігурації та перетину.